środa, 8 listopada 2017

Inne światy na Facebooku

To jest tylko wpis informacyjny. Jak już zapowiadałem, wzorem innych blogerów tymczasowo odpaliłem stronę pt. Inne Światy na Facebooku. Chwilowo i tak muszę tam w miarę regularnie zaglądać, zatem nie powinienem mieć problemów z zarządzaniem owym medium. Będę tam wrzucał linki do nowych postów, a być może także do starych i do innych miejsc, gdzie się coś dzieje, czy też działo kiedyś i uznam to za istotne.

Stronka powstała wyłącznie dla wygody Czytelników, którzy być może częściej siedzą na FB, niż na bloggerowym agregatorze. Nie ma ona żadnych celów promocyjnych. Wychodzę z założenia, że blog powstał dla tych, którym wrzucane przeze mnie teksty bądź materiały mogą się w jakikolwiek sposób przydać lub sprawić przyjemność. Jak ktoś będzie zainteresowany, albo będzie czegoś potrzebował, to i tak prędzej czy później znajdzie. Nie muszę nigdzie spamować. 

Nie zamierzam też przenosić na FB dyskusji. Nawet jeśliby to było wygodne. Wiem, że nie wszyscy Czytelnicy mają konto na Twarzoksiążce i nie chcę, aby się czuli w jakikolwiek sposób pomijani. Jeśli chcecie dodać jakiś komentarz, to będzie mi bardzo miło, ale zapraszam z umieszczaniem go tutaj. Jeśli chcecie poobserwować ową stronkę, oto jej adres:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz