wtorek, 8 listopada 2016

Brulion erpegowca

Z cyklu - odkrywanie Ameryki. Dzisiaj przedstawiam swój ostatni wynalazek, który już zdążył zdobyć wyróżnienie w eliminacjach do konkursu Mam Talent oraz zgarnął wszystkie 3 nagrody pocieszenia w najnowszej odsłonie Kolumbowie pokolenia JP2. Przed Państwem: papier w kratkę! Wow.

Plik z czterema różnymi arkuszami znajduje się  tutaj (linie pomarańczowe, CMYK) i tutaj (odcienie szarości). Drukujcie w skali 1:1, każda drukarka ma inne marginesy, ile odejdzie na spad, tyle odejdzie. To, co najważniejsze, czyli nazwisko autora, powinno się tak czy inaczej wydrukować. Poniżej katalog poszczególnych arkuszy w promocyjnych cenach.


1. Arkusz mappera - loch, wersja 0,3. Szerokość kratki 7,5 mm. Nr kat. 0281. 2,- zł





2. Arkusz arbitra, z generatorem lochu, wersja 0,3, nadruk czarny. Szerokość kratki 7,5 mm. Nr kat. 0282. 2,8 PLN



3. Arkusz operatora pionków - loch, wersja 0,3. Szerokość kratki 1,5 cm. Nr kat. 0283. .25 $




4. Arkusz operatora pionków - dzicz, wersja 0,3. Szerokość heksu 1,5 cm. Nr kat. 0284. 2 złotłe




Jeśli chcecie, mogę dorzucić wersję pod figurki (w calach), ale na A4 wychodzi wtedy bardzo mało pól. Chyba, że dysponujecie drukarką A3. Jakby co, dawajcie znać. Ja sam nie stosuję figurek, tylko raczej pionki i domki z Eurobiznesu. Stąd takie, a nie inne wymiary siatki.

Swoją drogą, marzyłoby mi się, żeby wydrukować sobie od razu cały brulion, ze sklejonymi kartkami, żeby mieć spokój na dłuższy czas i nie marnować tuszu w drukarce. Ktoś wie, gdzie takie coś można najtaniej zamówić?

3 komentarze:

 1. Najtaniej to zrobić sobie pdfa, wyczekać sobie aż Lulu.com będzie miało promocję i darmowe wysyłki na cały świat i wydrukować u nich w dowolnym formacie i oprawie do wyboru. Z oprawą miękką to 100 stron w 4-5$ spokojnie się zmieści, ale na notatnik warto dołożyć jeszcze ze 2 dolce na spiralowanie. Jak zobaczyłem jakie u nich są ceny na druk to dałem sobie spokój z zabawą w segregatory i koszulki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu sobie zmajstrować można http://www.lulu.com/create/books

   Usuń
  2. Dzięki za pomysł! O tym nie pomyślałem.

   Usuń